Дошкільне харчування

Дошкільне харчування

Харчування в дитячих садках і школах

Для шкільних закладів пропонуємо організацію дошкілного харчування, з повним або частковим обслуговуванням. Ми підготували пропозиції меню в різних цінових категоріях, що дозволить вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант.

Наша компанія складає меню згідно запиту клієнтів, тому на сьогоднішній день маємо величезну кількість страв, що задовольнять різноманітні смаки та умови співпраці.

Правильне харчування для дітей дошкільного віку – це запорука міцного імунітету, гарного настрою і здоров’я. QFS Якісна їжа та сервіс пропонує різноманітне харчування. Це один з ключових принципів, для забезпечення організму незамінними амінокислотами.

Далі слідує режим. Хто б як не ставився до деяких рамок, але в їжі найкраще дотримуватися регулярних проміжків. Збалансований раціон, своєю чергою, забезпечить правильний розподіл білків тваринного походження і вуглеводи тільки складають лише 20% раціону.

І на завершення – Вітаміни. Виходячи з сезону ми вибираємо овочі, фрукти і ягоди, щоб доповнити день корисними вітамінами. У школі та садках діти їдять 4 рази на день абсолютно свіжо приготовані страви: різноманітні крупи, від булгура до гречки, супчики на обід зі шматочком злакових хлібців, на полуденок можуть зрадіти млинцям або мафінам і багато чому іншому. Так само якщо Ваш дитина не може з тих чи інших причин вживати в їжу деякі продукти, ми без проблем створимо індивідуальне меню.

Дошкільне харчування 

Ми доставляємо дитяче харчування безкоштовно мінімум від 10 осіб. Або організовуюмо цех у Вас в навчальному закладі.

Оплата

Оплата харчування відбувається в кінці кожного тижня або раз на місяць зручним вам способом, готівкою чи по перерахунку.

Замовити харчування

Якщо у Вас є додаткові запитання – Ви завжди можете написати нам запит.

Або зв’яжіться з нами за телефоном, для уточнення умов співпраці.