Корпоративне харчування для співробітників

Харчування під ключ

 

QFS Якісна їжа та сервіс – це компанія з великим досвідом в сфері ресторанного бізнесу.

Наша команда 15 років відкриває, управляє закладами в сфері громадського харчування та керує власними проєктами.

Одним з наших напрямків є корпоративне харчування:

 • Організація корпоративного харчування повного циклу, де виробничі цехи та їдальня розташовані на підприємстві замовника.
 • Часткова організація корпоративного харчування. За умови недостатності місця, виробничі цехи можливо організувати окремо та доставляти їжу у вигляді напівфабрикатів, доводити до готовності та видавати продукцію в буфеті.
 • Доставка гарячих комплексів, приготованих на наших потужностях.
 • Організація корпоративних фуршетів.

Лінії роздачі на виробництвах

Розташування виробництва та їдальні безпосередньо на підприємстві це завжди:

 • свіжі гарячі страви
 • можливість перепочити в обідню перерву в комфортній їдальні
 • контроль виробництва та самостійний вибір меню за бажанням
 • облік харчування персоналу
 • зручні умови співпраці та розрахунку

Корпоративне харчування для співробітників: у чому його переваги

Успіх компанії безпосередньо залежить від продуктивності і якості роботи її співробітників. Тому організація якісного корпоративного харчування – ключовий етап у формуванні комфортних робочих умов. Хороший і смачний обід не тільки зарядить енергією на решту дня, а й дозволить створити більш згуртований колектив.

Якщо ви поставили собі за мету організувати корпоративне харчування у Львові або області, заходите на QFS Якісна їжа та сервіс. Ми з 2005 року працюємо в ресторанній сфері та знаємо, як реалізувати цей процес на вищому рівні. У нас можна замовити організацію корпоративного харчування повного або часткового циклу, а також просто доставку готових страв.

Повноцінне корпоративне харчування для кожного працівника

Щоденний обід в навколишніх кафе і ресторанах по кишені далеко не кожному співробітнику. В результаті працівнику вашої компанії доводиться вибирати між двома альтернативами – готувати їжу вдома заздалегідь або харчуватися шкідливими фастфудами.

Але є найбільш раціональне рішення в цій ситуації – організація повноцінного корпоративного харчування. Це дозволить смачно і недорого поїсти всім вашим співробітникам, що позитивно відіб’ється на їхній подальшій роботі.

Компанія QFS Якісна їжа та сервіс допоможе організувати корпоративне харчування у Львові в декількох напрямках:

 • Їдальня повного циклу на підприємстві. Ми створимо і реалізуємо індивідуальний проект по організації повноцінного виробничого цеху і кухні в вашому приміщенні. Вам не доведеться турбуватися про покупку устаткування і меблів, пошуках персоналу і складання меню. Все це ми беремо на себе.
 • Часткова організація. Даний варіант актуальний для приміщень з обмеженою площею. В цьому випадку в їдальню доставляється їжа у вигляді напівфабрикатів, яка доводиться до готовності на місці. В результаті ви можете подавати гарячі і свіжі страви вашим співробітникам.
 • Доставка їжі. Для організації корпоративного харчування не обов’язково мати окреме приміщення для їдальні та власну кухню. Ви можете налагодити доставку готової їжі для співробітників прямо в офіс. Ми створимо індивідуальний раціон на тиждень або місяць відповідно до ваших побажань.

Вигідні ціни на послуги тільки в QFS Якісна їжа та сервіс

Для наших клієнтів ми пропонуємо найлояльніші умови співпраці у Львові. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісний сервіс за доступну ціну. Кожне меню розробляється індивідуально. Ознайомитися зі зразками раціону можна на нашому сайті QFS Якісна їжа та сервіс.

Якісну реалізацію послуг, що надаються, і дотримання поставлених термінів гарантує офіційний договір співпраці. Подати заявку на попередню консультацію можна в режимі онлайн або по телефону.

Лінії роздачі на виробництвах

Розташування виробництва та їдальні безпосередньо на підприємстві це завжди:

 • свіжі гарячі страви
 • можливість перепочити в обідню перерву в комфортній їдальні
 • контроль виробництва та самостійний вибір меню за бажанням
 • облік харчування персоналу
  зручні умови співпраці та розрахунку