Доставка комплексних обідів Львів

Для компаній, в яких замовлення обідів проводиться для 10 і більше співробітників, ми розробили спеціальну пропозицію меню. 

Доставка комплексних обідів здійснюється за умови мінімальної кількості комплексних обідів 5 порцій на одну адресу доставки.

Вартість: 110 грн. / обід

 • Безкоштовно в комплекс включено одноразовий посуд, придатний для розігріву в СВЧ-печі, прилади та серветки.
 • Доставка обідів від 10 порцій здійснюється безкоштовно.
Середня вага порції
 • Перші страви – 250 г.
 • Гарнір – 200 г.
 • Основна страва – 100 г.
 • Салат –   100 г.

Замовити доставку комплексного обіду у Львові: якісна їжа за невисокими цінами.

QFS Якісна їжа та сервіс у Львові пропонує доставку смачних обідів, організацію повноцінного харчування. Доставляємо якісні та смачні обіди, по Львову та області.

Меню комплексних обідів на кожен день складається з 3-4-х фіксованих страв.

В меню входить: перша страва, основна страва, гарнір, салат, хліб, напій.  Замовляти можна як комплексний обід (по одній позиції з категорії страв), так і кожну страву окремо.

Наша компанія складає меню згідно з запитом клієнтів, тому на сьогодні маємо величезну кількість страв та комплексних обідів, що задовольнять різноманітні смаки та умови співпраці.

Доставка обідів, бізнес-ланчів в офіс чи на підприємство

Комплексні обіди з нашого тижневого меню ідеально підійдуть для харчування великої кількості співробітників. Ви маєте можливість сформувати попереднє меню на тиждень для своєї компанії або ж замовити страви з нашого переліку, який оновлюється кожні сім днів. Для постійних клієнтів ми розробляємо індивідуальне меню.

Сучасні гарячі обіди, для Вашого офісу чи підприємства.

Для корпоративних клієнтів пропонуємо доставлення комплексних обідів в офіс / підприємство, з повним або частковим обслуговуванням. Ми підготували пропозиції меню в різних цінових категоріях, що дозволить вибрати оптимальний для Вас варіант.

Переваги наших обідів з доставкою

Чому варто обрати саме QFS Якісна їжа та сервіс, адже доставку обідів у Львові виконують безліч закладів громадського харчування. Дивіться самі:

 • збалансовані та смачні страви, які чергуються для різноманітності
 •  великі порції
 • лише свіжі та якісні продукти від перевірених постачальників
 •  ретельне пакування
 • оперативне опрацювання замовлень

Доставка обідів

Ми доставляємо обіди безкоштовно від 10 осіб.

Оплата

Оплата харчування відбувається в кінці кожного тижня або раз на місяць зручним вам способом, готівкою чи по перерахунку.

Послуги харчування

 • Доставка комплексних обідів у Львові згідно з кулінарними побажаннями клієнтів.
 • Виїзне обслуговування фуршетів, кава-брейків і інших заходів.
 • Обслуговування груп.
 • Можуть бути приготовані смачні обіди, сніданки і вечері для туристів, та гостей міста Львів.

Обіди з доставкою у Львові: нові гастрономічні враження кожен день


Далеко не завжди є час і можливість сходити на обід в ресторан під час перерви. Послуги кейтерінгу – альтернативне рішення, яке дозволить назавжди позбутися від фастфуду і швидких перекусів на роботі. Ви можете замовити смачний комплексний обід з доставкою додому або в офіс.


QFS Якісна їжа та сервіс – популярна кейтерінгова компанія у Львові з бездоганною репутацією. Ми займаємося доставкою їжі вже більше 15 років. У нас ви можете замовити улюблену страву зі свіжих натуральних продуктів, яку швидко привезуть в вказане місце. Ми пропонуємо велике меню, яке задовольнить смаки будь-якого гурмана.


Переваги обідів з доставкою через службу кейтерингу

 • Зручність. Вам не потрібно готувати їжу з собою або задовольнятися меню місцевої їдальні. Заходьте на QFS Якісна їжа та сервіс, вибирайте відповідне меню і насолоджуйтеся приємною трапезою прямо на робочому місці. Ми доставимо замовлення точно в призначений час за вказаною адресою.
 • Якість. Їжу готують безпосередньо перед відправкою. Для приготування використовуються тільки свіжі натуральні продукти. Кожне з обраних страв доставляється в якісній упаковці, яка зберігає насиченість смаку, аромат і презентабельний вигляд.
 • Гнучке меню. Ми пропонуємо широке розмаїття класичних і вишуканих страв. Ви можете спробувати кожну позицію окремо або замовити доставку комплексних обідів. У таке меню входить кілька страв з напоями, які ви обираєте самостійно.
 • Вигідна ціна. Послуги кейтерінгу дозволять насолодитися їжею ресторанного рівня за значно меншою вартістю. Ви можете замовити обід з доставкою за бажанням або сформувати повноцінний раціон на весь тиждень.
 • Будь-які обсяги. Наша компанія займається обслуговуванням робочих колективів. Ми пропонуємо замовити доставку комплексних обідів на велику кількість людей. Ця послуга особливо актуальна для ремонтно-будівельних бригад, тренінгів, спортивних змагань та інших масштабних заходів.


Доставка комплексних обідів у Львові за найкращою ціною


Смачна їжа ресторанного рівня може коштувати недорого! Ознайомившись з меню на нашому сайті QFS Якісна їжа та сервіс, ви особисто в цьому переконаєтеся.
Ми пропонуємо великий перелік смачних страв за більш вигідною ціною, ніж в будь-якому відомому закладі Львова. При замовленні їжі на кількість від 10 осіб, доставка комплексних обідів здійснюється безкоштовно. Ми пропонуємо високоякісний сервіс і зручні способи розрахунку. Оплата повноцінного раціону харчування на підприємстві може здійснюватися раз на тиждень або в кінці місяця.