Дошкільне харчування

Для шкільних закладів пропонуємо організацію дошкільного харчування, з повним або частковим обслуговуванням. Ми підготували пропозиції меню в різних цінових категоріях, що дозволить вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант.

Наша компанія складає меню згідно з запитом клієнтів, тому на сьогодні маємо величезну кількість страв, що задовольнять різноманітні смаки та умови співпраці.

Харчування в дитячих садках і школах

Правильне харчування для дітей дошкільного віку – це запорука міцного імунітету, гарного настрою і здоров’я. QFS Якісна їжа та сервіс пропонує різноманітне харчування. Це один з ключових принципів, для забезпечення організму незамінними амінокислотами.

Далі слідує режим. Хто б як не ставився до деяких рамок, але в їжі найкраще дотримуватися регулярних проміжків. Збалансований раціон, своєю чергою, забезпечить правильний розподіл білків тваринного походження і вуглеводи тільки складають лише 20% раціону.

І на завершення – Вітаміни. Виходячи з сезону ми вибираємо овочі, фрукти і ягоди, щоб доповнити день корисними вітамінами. У школі та садках діти їдять 4 рази на день абсолютно свіжо приготовані страви: різноманітні крупи, від булгура до гречки, супчики на обід зі шматочком злакових хлібців, на полуденок можуть зрадіти млинцям або мафінам і багато чому іншому. Так само якщо Ваш дитина не може з тих чи інших причин вживати в їжу деякі продукти, ми без проблем створимо індивідуальне меню.

Дошкільне харчування 

Ми доставляємо дитяче харчування безкоштовно мінімум від 10 осіб. Або організовуємо цех у Вас в навчальному закладі.

Оплата

Оплата харчування відбувається в кінці кожного тижня або раз на місяць зручним вам способом, готівкою чи по перерахунку.